Tuesday, July 17 2018

Drukowanie

Wizja uzupełnieniem technologii pełnej 3d

Wejście „trójwymiaru” w technologię zrewolucjonizowało i tak galopujący postęp w dziedzinie, widoczny już od XX wieku. Doskonałym przykładem jest druk 3d, jedna z najszybszych i dających największe możliwości wyboru metod szybkiego projektowania. Czy architekci i projektanci mogą zacierać ręce?

Continue reading...

Opony

Przechowywanie opon nie może być więc ani za ciepłe, ani tez za zimne. Trzeba wybrać temperaturę optymalną, tak by sprzęt nadawał się do użytku za jakiś czas. Jest tom możliwe i można skutecznie zabezpieczyć opony, tak aby nic się im nie stało. Warto więc skorzystać z tego i nie wydawać dodatkowych pieniędzy na nowe opony.

Continue reading...

Współpraca na wysokości

Firma, która specjalizuje się w alpinizmie przemysłowym, powinna starannie dobierać pracowników, aby współpraca pomiędzy nimi układała się. W pracy na wysokościach liczy się przede wszystkim dobre porozumienie i chęć wzajemnej pomocy. Jedna osoba nie będzie wstanie wykonać takich czynności. Profesjonalny alpinizm przemysłowy polega na zespołowym dążeniu do wykonania zamierzonych prac i w konsekwencji tego, wykonania ich.

Continue reading...